Rasvaeemaldus Cold Lipo laseriga www.labianca.ee
Esileht / Teenused / Cold Lipo Laser

Cold Lipo Laser

Uusim laser rasvaeemaldus seade COLD LIPO. Hooldust viime läbi vaid koos LPG, transioni või inframati hooldusega, nii saavutate maksimaalse salenemise. NB! Cold Lipo Laseri 1x pakett sisaldab ka teise, toetava protseduurikorda.

  • Mitteinvasiivne, valu- ja süstlavaba
  • Ei nõua taastumisaega
  • Tulemused kohe näha
  • Kliiniliselt tõestatud
Osta

60495

Klientide lood

Kõik pildid on tehtud meie salongis meie klientidest ning tehtud tulemustest. Rohkem pilte ja klientide lugusid postitame oma sotsiaalmeediakontodele.

Protseduurist

COLD LIPO kasutab uut laser-lipolüüsi tehnoloogiat, mis kasutab tselluliiti siluvateks, rasva vähendavateks ning keha modelleerivateks hooldusteks nõrka laserit. Sisuliselt on tegemist mitteinvasiivse rasvaimuga. COLD Lipo Laser kasutab fotobiomodulatsiooni, mille abil stimuleeritakse keha loomulikku rasvarakkude sisu vabastamise protsessi. Iga päev säilitab keha toidust saadud liigsed kalorid rasvkoesse. Aju kontrollib seda, millal keha rasvkoe sisu vabastab, et see siis energiaks muudetaks. Rasvarakke võib võrrelda laaditavate patareidega, mida mõnikord kasutatakse ning mõnikord täidetakse sõltuvalt toitumisest ja liikumisest. COLD LIPO Laserit kasutatakse selleks, et rakud vabastaksid oma sisu ilma trennita. COLD Lipo Laserit tehakse enne LPG massaaži, EMS treeningut, Transion treeningut, massaaži, tõhusat treeningut.

Lipo Laser protseduuris kasutatav nõrk laser tekitab fotobiomodulatsiooni efekti, muutes rakukeemiat ning käivitab ensüümi lipaas vabastamise, mis omakorda lõhustab triglütseriidimolekule rasvhapeteks ja glütseroolimolekulideks. See protsess teeb molekulid piisavalt väikeseks, et need saaksid pooride kaudu väljuda ning neid saaks kasutada „kütusena“ sinu keha metabolismisprotsessis. Sinu keha lümfisüsteem kannab rakkude sisu edasi ning eemaldab selle kehast loomulikul teel. Lipo Laser suurendab keha lümfivoolu, stimuleerides lümfisõlmi hooldatavas piirkonnas.

Pärast hooldust soovitatakse treeningut või tugevat massaazi mis põletab äsjavabastatud rasvhapped ja glütseroolid, et need keha rasvavarudest täielikult eemaldada. Laser-lipolüüsi protseduuril kasutatakse nõrga tugevusega nähtavat punast laservalgust, mis bio-stimuleerib hooldatavat rasvakogumit ohutult ja valutult. Stimulatsiooni käigus käivitatakse kehale loomulikud keemilised protsessid, mida organism kasutab energiavarude vabastamiseks vastavalt vajadusele, seega ei tekita laser-lipolüüs kehas ühtki tavapäratut mõju ega kahjusta kehakudesid: rakke, veresooni ega lähedalasuvaid närve või elutähtsaid organeid.

Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja kehapiirkondadele, kuhu on kogunenud soovimatut rasva ning tavaelu tegemiste juurde saab tagasi pöörduda kohe pärast protseduuri läbimist. Seade on võrreldes muude laser- ja valgushooldustega ka lihtsalt kasutatav. COLD Lipo Laseriga tehtav rasvaimu on kiire ja lihtne, ning ühe protseduuri jaoks kulub aega 55 minutit. Hoolduskuur peaks koosnema 8 hoolduskorrast, mis viiakse läbi kaks korda nädalas, keha modelleerimisprotseduur kestab neli nädalat. Kui patsient on hoolduskuuri läbinud, tuleb tal tulemuste säilitamiseks püüda püsida tervislike eluviiside juures. Hoolduste jooksul väheneb klientide rõivasuurus eeldatavalt 1–2 numbrit. Tulemuste säilitamiseks on parim teha protseduuriga samaaegselt muutus oma elustiilis, tavaliselt piisab lihtsalt toitumisharjumuste muutmisest ja mõõdukas trennist.

KKK
Kellele on Cold Lipo vastunäidustatud?

Mitteinvasiivne, valu- ja süstlavaba - Ei nõua taastumisaega - Kliiniliselt tõestatud - Mõistlik hind - Ohutu ja valutu - Tulemused kohe näha - Rasva vähendamine soovitud piirkonnas

Millised on Cold Lipo mõjupiirkonnad?

Laser-lipolüüs hooldusega saab vähendada rasva täpselt probleemses piirkonnas. Laserpadjakesed asetatakse vajalikule piirkonnale, näiteks lõuale, käsivarte ülaosadele, kõhule ja reitele ning rasva saab lõhustada ja eemaldada täpselt sellest piirkonnast. See on suur eelis dieedi ja trenni ees, mis vähendavad rasva kogu kehal ühtlaselt, kuid ei modelleeri kindlaid kehapiirkondi. Kui sa valid seda tüüpi protseduuri, on oluline mõnevõrra mõista laser-modelleerimise taga peituvat mehaanikat ja teadust. Sa peaksid olema teadlik sellest, millist tehnoloogiat kavatsetakse kasutada ning miks see on kasulik ja turvaline. Et oleksid oma laser-rasvaimu protseduuriks täielikult valmis, oleme sulle välja valinud kirjeldused mõndadest laser-rasvaimu tööstuses kasutatavatest erinevatest tehnoloogiatest ja seadmetest.

Mitu korda peaks protseduuri tegema?

2-3 korda nädalas.

Kui kaua püsib tulemus?

Tulemuste säilitamiseks on parim teha protseduuriga samaaegselt muutus oma elustiilis, tavaliselt piisab lihtsalt toitumisharjumuste muutmisest ja mõõdukas trennist.