Hammaste valgendamine
Esileht / Teenused / Hammaste valgendamine

Hammaste valgendamine

Valgenda hambaid kuni 9 tooni võrra, ohutult ning valutult uue tehnoloogia abil!

  • Vesinikperoksiidi mitte sisaldava valgendava geeli (CE) pealekandmine hammastele
  • LED lambiga valgendusprotsessi läbiviimine
  • Kokku tehakse 3 seanssi, ühe seansi kestvus 20 minutit
  • Kasutatava LED-lambi sinised kiired ei soojenda hambaid ega ärrita igemeid
Osta

50

Tehtud tööd

Kõik pildid on tehtud meie salongis meie klientidest ning tehtud tulemustest. Rohkem pilte ja klientide lugusid postitame oma sotsiaalmeediakontodele.

Hammaste valgendamine

Hammaste valgendamine kuni 9 tooni võrra, uue, ohutu ning täiesti valutu tehnoloogia abil. Oleme saanud Beaming White toodete esindusõiguse Eestis. Beaming White hambavalgendus seadmeid kasutab juba üle 5000 hambaravikliiniku ja ilusalongi maailmas. Nüüd on meil võimalik hammaste valgendamise protseduuri ajal teha ka meiki. Ajaliselt tuleks arvestada 1,5 tunniga. Valgendamine ei osuta hammastele ega igemetele kahjulikku mõju! Protseduur on täiesti valutu ega tekita mingit ebamugavuse tunnet.

LED valgust kasutav hambavalgendus tehnoloogia JoiWhite tagab Sulle tõhusa ja valutu hammaste valgendamise, mis teeb hambaid 2 kuni 9 tooni võrra heledamaks ja seda kõike 60 minutiga. 24 tunni jooksul peale hammaste valgendamist ei ole soovitatav: suitsetada, juua kuume ega külmi jooke, punast veini, karastusjooke, kohvi, teed, süüa värvilisi kastmeid või loputada suud värvitud suuvedelikega. Valgendav efekt kestab vähemasti 6 kuud ning õigel hammaste hooldamisel kuni 2 aastat! Meie käest saate tellida ka JoiWhite tooteid, mis aitavad Teie hambaid ka edaspidi valgena hoida.

KKK
Kas imetavad emad tohivad hambaid valgendada?

Jah, geel on täiesti ohutu.

Kui kaua valgendamine kestab?

3x20min

Kas alaealised tohivad ka hambaid valgendada?

Jah, vanema kirjaliku nõusolekuga.

Mida tuleb jälgida peale hammaste valgendamist?

Samal päeval(12h) tohib juua ainult vett. Süüa tohib ainult valgeid toite(valge riis, kala, kodujuust, melon, keefir jne).