infrapunamatt
Esileht / Teenused / Infrapunamatt

Infrapunamatt

Inframatt – sinu tervis ja ilu! Parim kaalulangetaja ja kehapuhastaja! Kaal ei liigu ja keha on paistes? Teed trenni, oled tervisliku eluviisiga aga ei tunne end oma kehas hästi? Infrapunamatis higistad kudede vahel kinni oleva vee ja toksiinid(paistes tunde) välja! Kaovad cm, üleliigsed kilod, nahk on siidine ja enesetunne paraneb! 🙂

  • Parim viis kaalukaotuseks
  • Enesetunne paraneb märgatavalt
  • Kaob paistetus nii kehalt kui näolt
  • Nahk muutub elastseks ja siledaks
Osta

25250

Klientide edulood

Kõik pildid on tehtud meie salongis meie klientidest ning tehtud tulemustest. Rohkem pilte ja klientide lugusid postitame oma sotsiaalmeediakontodele.

Inframatt

Infrapuna matt erineb infrapuna saunast sellepoolest , et temperatuur on kõrgem ja olete kui “kookonis” kuhu õhk ligi ei pääse. Tänu sellele erilisele kooslusele on inframatt 3 korda tõhusam.Infrapuna kiirgus kandub nähtamatute valguslainetena läbi õhu ja soojendab otseselt, ilma ümbritsevat õhku kütmata. Soojenevad nahk ja nahaalused koed. IP-kiirgus põletab nahaalust rasvakihti ja viib toksiinid kehast välja. Aitab organismist välja viia jääkaineid, liigne kudede vaheline vesi, parandab lihaste toonust ja on tõhus tselluliidi vähendaja.Peale 7, 10 või 14 päeva kuuri saab keha kui tammi tagant lahti ja kaal hakkab vähenema ka peale kuuri lõppu.

Ühe hooldusega kaob keskmiselt 600-900 kcal. On võimalik kaotada juba esimese hooldusega kuni 2 kilogrammi sõltuvalt kehakaalust.

Infrapuna kiirgus tungib inimese kudedesse 4-5 cm sügavusele, seetõttu kutsub esile tugeva higistamise. Infrapunamatis on higistamine 3 korda intensiivsem suhteliselt madalatel temperatuuridel, kui tavalises infra saunas. Keha koed soojenevad sügavamalt, rakkude temperatuur tõuseb kuni 38 kraadi.Kui käiakse tavasaunas moodustab vesi 90-97% higi koostisest, kuid infrapunamatis 70%. Ülejäänud 20-30% arvelt tuuakse organismist välja mürgiseid ainevahetusprodukte(rasvad, kolesterool) ja raskemetalle (vaske, elavhõbedat, pliid, alumiiniumi, niklit, tina). Infrapunasamati õhutemperatuur on 61- 74kraadi ning selle soojustoime on sügavam ja efektiivsem, seepärast sobib hästi ka eakatele ja ka lastele . Soovitatav seansi kestvus on 60 min.Kehastuudio on inframatti kasutanud juba 4 aastat ja tänu sellele alandame kaalu ka suurema kaaluga inimestel . Kui kaal on sinu mure , siis alusatame kaalulangetamist alati Inframatiga, hilisemalt lisame juba teisi hooldusi. Kuuri teeme soovitavalt iga päev vastavalt soovitud pikkusele, vahele võib jääda maksimaalselt 2 päeva. Kui kaal ei üle 80 pluss kilo võib teha ka Inframatti koos teiste hooldustega näiteks 2 korda nädalas.
Kui tunned , et soovid saada lahti keha paistetusest, liigsest kehakaalust, tursetest, toksiinides, tule meile konsultatsioonile ja me anname nõu kuidas oleks kõige parem alustada keha tervendamist!

Inframatt koos vett väljutava mähisega

Infrapunakiirgus kandub nähtamatute valguslainetena läbi õhu ja soojendab otseselt, ilma ümbritsevat õhku kütmata. Soojenevad nahk ja nahaalused koed. IP-kiirgus põletab nahaalust rasvakihti ja vaatamata sellele, et ümbritsev temperatuur jääb madalaks. Oluliselt alanevad keha mõõtmed, paraneb naha seisukord ja organismi üldseisund.
Me mõõdame kehalt sentimeetrid enne ja pärast kuuri ja teeme ka pildid kliendi telefoniga! Mine piilu meie edulugusid LaBianca.ee Facebooki ja LaBianca_ee Instagrami lehelt.
Ilma selle hoolduseta ei oleks meie salenejad nii edukad!
Soovid soetada Inframatti koju, võta meiega ühendust.

KKK
Mis on inframati positiivne toime?

Sobib treeningueelseks soojenduseks kui ka treeningujärgseks lõdvestuseks; – varustab lihaseid hapnikurikka verega, mis aitab kaasa ainevahetuse jääkproduktide eemaldumisel; – aitab kaasa rasvkoe ja tselluliidi vähenemisele (60minutiga 600-900kcal); – leevendab südameveresoonkonna ja kõrgvererõhutõve haigusi; – kasutatakse ka lihas- ja liigeseprobleemide korral; – koed vabanevad mitmesugustest mürgistest jääkainetest (toksiinid, nikotiin, alkohol, kolesterool) ja raskemetallidest (plii, tsink, nikkel, elavhõbe, alumiinium, tina); – samuti ravib haigusi nagu reumatoidartriit, osteoartoos, krooniline kaela- ja seljavalu jne. – puhastab nahka ja parandab selle väljanägemist, stimuleerib rakkude uuenemist; – kiirendab akne, psoriaasi, ekseemide, nahapõletuste ja haavade paranemist; – vähendab stressi ja väsimust; – vähendab valu; – tõstab organismi immuunsust.

Mida teha kindlasti ennem protseduurile tulemist?

Juua 3-4 päeva enne vähemalt 1,5-2 liitrit vett!!! Väga oluline. - Vähendada kohvi joomist 2 tassile. - Koorida keha samal hommikul. - Keha ei tohi kreemitada. - Vältida alkoholi eelneval päeval. - Teavitada teenindajat oma hetke seisundist (söök, jook, vesi, alkohol).

Millised on inframati vastunäidustused?

Ravimite kasutamisel konsulteeri arstiga - Peale seanssi on vajalik 30min normaalse kehatemperatuuri taastumiseks kuni 30 minutit - Raseduse korral ei soovitata pikka seanssi - Ägedad põletikud ning nihestused ja põletused esimese 48h jooksul või kuni turse taandumiseni - Kunstliigese ja kirurgiliste implantaatide korral pole soovitav; Silikoonist implantaatide puhul ei tohiks aga infrapunamati kasutamine mõjuda ebasoovitavalt - Kui tervislik seisund halveneb, katkestage infrapunamati kasutamine.

Kas ennem protseduuri peab sööma/jooma?

Jah, tühja kõhuga ei tohiks kindlasti tulla. Võib hakata halb peale protseduuri.

Kui palju põleb infrapunamatis kaloreid?

1 tunniga põletate kuni 900kcal