Esileht / Teenused / Püsimeik

Püsimeik

Püsimeik kulmudele erinevates tehnikates (hajutatud tehnika, kulmukarvatehnika, kombineeritud), huultele ning silmadele.

  • Ennem huulte suurendamist täiteainetega soovitame proovida püsimeiki huultele, annab visuaalselt väga palju lopsakust juurde
  • Ärkate iga päev ideaalsete kulmude/huultega, ei pea enam meikimisele nii palju aega kulutama
  • Tulemus on kauapüsv- 1-3a
  • Kulmukarva tehnikaga saavutatakse maksimaalselt loomulikud ja kaunid kulmud
Osta

80250

Tehtud tööd

Kõik pildid on tehtud meie salongis meie klientidest ning tehtud tulemustest. Rohkem pilte ja klientide lugusid postitame oma sotsiaalmeediakontodele.

Teenusest

Kulmude püsimeik

Kulmude püsimeik ehk mikropigmentatsioon on püsimeigitehnika, mille käigus viiakse spetsiaalne pigment naha alla masintehnikaga.
Püsimeik ei pea olema tume- püsimeik peab sobima kliendi olemusega!

Erinevad tehnikad:

Hajutatud tehnika – Hajutatud kulmude puhul kasutatakse kerget hajutamistehnikat, millel puuduvad kontuurid. Selline tehnika sobib ideaalselt neile, kellel on paks karvakasv ja nad soovivad kulmule kena ja loomulikku vormi anda. Hajutatud kulm on sarnane pliiatsiga joonistatud kulmule.

Kulmukarvatehnika – Sobib neile, kes soovivad et kulmukarvad sulanduksid hajutustehnika sisse ja ei oleks üksikult välja joonistades nähtavad.

Kombineeritult kulmukarva- ja hajutatud tehnika – Sobib neile, kes soovivad et kulmukarvad sulanduksid hajutustehnika sisse ja ei oleks üksikult välja joonistades nähtavad.

Enne kui tuled protseduurile:

* Ära joo kohvi
* Palun ära manusta valuvaigistavaid ravimeid
* Ära tarbi alkoholi 24h jooksul enne protseduuri
* Ära värvi oma kulme keemiliselt/hennaga 10 päeva

 

Silmade püsimeik

Silmalaineri protseduur on veidi ebamugavam, kui kulmude püsimeik. Protseduuri kestvus on umbes 2 tundi. Ka siin joonistame esmalt eskiisi soovitud laineri kujust.

Erinevad tehnikad:

Salalainer – Ripsmetihendusefekt on ripsmete sisse joonistatav kontuur ja sobib Sulle hästi, kui soovid oma silmadele hästi loomulikku definitsiooni anda ja oma ripsmeid visuaalselt paksemaks muuta . Salalainer on loomuliku välimusega, et tihtipeale ei märkagi teised seda.

Klassikaline ja suitsune lainer – Klassikaline lainer on enim kasutatav püsiva silmalaineri protseduur. Lainer joonistatakse konkreetse perfektse joonena, silma sisenurgast peenema ja välisnurgast kergelt laiema joonena.
Suitsuse laineri puhul kasutatakse hajutustehnikat, mille puhul jätab lainer pehmema ja loomulikuma mulje.

Enne kui tuled protseduurile:

•Kindlasti peavad olema eemaldatud kunstripsmed. Nendega ei ole võimalik protseduuri teostada, sest aparaadi nõel võib nendesse takerduda ning seeläbi välja tõmmata oma ripsmekarva koos juurega.
* Ära joo kohvi
* Palun ära manusta valuvaigistavaid ravimeid
* Ära tarbi alkoholi 24h jooksul enne protseduuri

 

Huulte püsimeik

Protseduuri ajal tõstetakse esile huulte loomulikke kontuure. Kui soovitakse suurendada või korrigeerida huulte vormi, toonitatakse nahk huuleserva ja uue kontuuri vahel eritehnikat kasutades just huule püsivärvile vastavalt.

Kergitatud huulte nurgad
Kergitatud nurkadega huuled jätavad naerusuise mulje. Selliste huultega inimesed tunduvad lõbusad ning sümpaatsed. Pole üllatav, et paljud inimesed soovivad endale püsimeigi protseduuri tulemuseks just sellist huulte vormi.

Langenud huulte nurgad
Füsiognoomikud (näojoontest iseloomu ja temperamendi lugejad) kinnitavad, et alaspidised huulte nurgad annavad näole tusase, mõnikord ka põlgliku, veidi ülbe ilme. Langenud huulenurki korrigeeritakse püsimeigi abil. Korrigeerimise meetodi valik sõltub ka suu suurusest.

Kui suu on väike
Huulte püsimeigi protsessis viiakse sisemisest huulte nurgast alahuule kontuur, ületamata suupilu piire. Ülahuule kontuur joonistatakse eraldi, seejärel viiakse selle juurde alahuule kontuur, üheaegselt venitades suujoont pikemaks ning korrigeerides suunurki.

Kui suu on lai
Laia suu puhul ei tohi huulte püsimeikimisel ülalkirjeldatud metoodikat kasutada, et mitte saada suurt, ebaproportsionaalset suud. Tuleb leida murdepunktid, millest algab huule allalangemine. Alates nendest punktidest joonistatakse huulte püsimeigi käigus uus ülespoole suunatud kontuur. Sellisel juhul ei kaeta langenud suunurki värviga, vaid viiakse „uute huulte“ selge kontruuri ja värvierksuse abil tähelepanu olemasolevatest voltidest eemale.

* Ära joo kohvi
* Palun ära manusta valuvaigistavaid ravimeid
* Ära tarbi alkoholi 24h jooksul enne protseduuri
* Kindlasti tuleks alustada ohatiseraviga vähemalt 1päev enne ja teha 5päevane kuur lõpuni!